ul. Grochowska 56, Poznań

O Kancelarii

Jesteśmy „PRAWNĄ RĘKĄ W BIZNESIE” naszych Klientów.

Czym się zajmujemy?

Doradztwo i obsługa prawna

Postępowania sądowe i sądowo-administracyjne

Odszkodowania, pozwolenia i decyzje

O Kancelarii TURCZA

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych świadczy na rzecz przedsiębiorców kompleksową, stałą i profesjonalną obsługę prawną we wszystkich aspektach związanych z prawem budowlanym i innymi kwestiami prawnymi z zakresu nieruchomości i inwestycji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu związane z obsługą wymagających klientów biznesowych, daje gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań i rzetelnej pomocy.

Zespół Kancelarii TURCZA składa się z wykwalifikowanych radców prawnych, ponadto w stałej współpracy z Kancelarią są notariusze, rzeczoznawcy, doradcy podatkowi i inne osoby, które zapewniają kompleksowe, bezpieczne i optymalne rozwiązania prawne dla przedsiębiorców prowadzących działalność w branży budowlanej.

Ważne informacje w skrócie

9

Doświadczeni prawnicy

Na czele 20 osobowego zespołu ekspertów stoi mec. Marek Turcza, radca prawny, który na swoim koncie ma realizację transakcji wartych setki milionów złotych.

9

Współpraca z ekspertami

Stale współpracujemy z gronem specjalistów: notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi etc. Dzięki temu zapewniamy rzetelną i całościową obsługę inwestycji.

9

Obsługa prawna w językach obcych

Zespół Kancelarii wyróżnia się dobrą znajomością prawniczego języka angielskiego – Legal English. Wybrani Radcowie znają ponadto języki: francuski, niemiecki i rosyjski.

Posiadamy ponadto rozbudowaną sieć kontaktów zagranicznych w oparciu o organizację The Law Firm Network.

LAT DZIAŁALNOŚCI

PRAWNIKÓW

Planujesz inwestycję budowlaną bądź masz inną sprawę związaną z nieruchomościami?

 

Zadzwoń: 61 666 37 60 | Napisz: kancelaria@turcza.com.pl

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

ul. Grochowska 56, 60-347 Poznań

+48 61 666 37 60

kancelaria@turcza.com.pl

O nas

Dzięki opiece prawnej świadczonej przez TURCZA Kancelarię Radców Prawnych mogą Państwo skupić się wyłącznie na swoim biznesie. My zapewnimy narzędzia i wsparcie doświadczonych prawników, aby był on jak najbardziej efektywny. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy również na stronę internetową Kancelarii: turcza.com.pl

Copyright © 2024 TURCZA Kancelaria Radców Prawnych. All rights reserved.